Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ПРИ БЕЗГОТІВКОВИХ РОЗРАХУНКАХ ЗА ПЛАТНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ ЗАСТОСУВАТИ РРО НЕ ПОТРІБНО. (Козельщинська ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області )

22.02.2021

Козельщинська ДПІ інформує, що з 1 січня 2021 року при проведенні розрахункових операцій за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій є обов’язковим.

У той же час, відповідно до статті 9 Закону України від 06 липня                   1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у разі здійснення розрахунків за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я у безготівковій формі (з рахунку на рахунок), через банківські установи, та виключно через сервіси переказу коштів або за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування РРО/ПРРО не застосовується. Зокрема, у разі отримання сімейним лікарем, який зареєстрований приватним підприємцем, коштів на власний рахунок, застосовувати РРО не потрібно.

 

                                                                                         Козельщинська ДПІ Головного управління

                                                                                                               ДПС у Полтавській області