Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Аналіз надання адміністративних послуг за 2020 рік. (Лубенська ДПІ)

06.01.2021

За 2020 рік Центр обслуговування платників Лубенської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області (далі ЦОП) відвідало 30960 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

     Персоналом ЦОП  Лубенської ДПІ в звітному періоді надано 5756 адміністративних послуг.

     Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 2292 фізичні особи, 26 громадян звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.  Надано 648 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. 

     Також, фахівці Центру обслуговування платників Лубенської ДПІ зареєстрували 481 платника єдиного податку та надали 940 витягів з реєстру платників  єдиного податку, 49 довідок про доходи та 5 довідок про сплату податкових зобов’язань  платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань.   

     За січень-грудень 2020 року було зареєстровано 462 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та книг обліку доходів і витрат, які ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, 443 книги обліку розрахункових операцій та 186 розрахункових книжок. Зареєстрували 212 реєстраторів розрахункових операцій.

     Опрацьовано 11 звернень від фізичних осіб щодо підтвердження статусу податкового резидента України.

     Окрім надання адміністративних послуг, в ЦОП Лубенської ДПІ платникам та громадянам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДПС. А також надаються довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків. приймається вхідна кореспонденція, проводиться робота по взяттю на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, надаються витяги з реєстру платників податку на додану вартість, погоджуються довідки-розрахунків про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску, приймаються звернення громадян та запитів на отримання публічної інформації в межах Законів України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (зі змінами) та від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» (зі змінами).

     До послуг платників - комп’ютера, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.