Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ЯК ЧЕРЕЗ Е-КАБІНЕТ ПОДАТИ ЗАЯВУ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ (Козельщинська ДПІ)

13.10.2020

           Бажаєте обрати спрощену систему оподаткування не відвідуючи податкову службу? Тоді Електронний кабінет платника податків – саме для Вас!

           За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету підприємець може направити до ДПС разом із супровідним листом у форматі pdf (обмеження 2 МВ):

-         заяву про застосування спрощеної системи оподаткування;

-         розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування.

 

Дата подання заяви є дата реєстрації супровідного листа в органі ДПС. 

Протягом одного робочого дня після надсилання такого листа повідомлять про його вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації.

           Інформацію щодо отримання та реєстрації листа в ДПС можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.

            Козельщинська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області нагадує, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (п.п. 298.1.4 ст. 298 ПКУ)