Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ – ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ ДПІ

09.10.2020

   Здійснення сервісного обслуговування платників податків є основним завданням Козельщинської ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області. Центром обслуговування платників надається комплекс адміністративних, консультативних, інформаційних послуг, здійснюється прийом податкової звітності та вхідної кореспонденції.

     У Козельщинській ДПІ створені всі умови для доступу платників до всього спектру адміністративних послуг, що належать до компетенції органів Державної податкової служби. 

      За 9 місяців 2020 року надано 1753 адміністративних послуг, в тому числі в вересні п.р. – 168 послуг. Звернення в електронному вигляді становлять 12 відсотків.

      Серед найбільш запитуваних залишаються послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 846 (48,2%) та видача картки платника податків і внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. З початку року фізичним особам-платникам податків надано 537 (30,6%) таких послуг.

              Крім того, в приміщенні ЦОП податківці надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.