Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ЗМІНИЛИ ПРІЗВИЩЕ ЧИ МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ – ПОВІДОМТЕ ПОДАТКОВУ (Козельщинська ДПІ)

08.10.2020

Козельщинська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що кожна фізична особа, яка отримує офіційні доходи, є платником податку на доходи фізичних осіб та перебуває на обліку в органах державної податкової служби. У кожного громадянина є свій індивідуальний реєстраційний номер облікової картки платника податків, крім осіб які через свої релігійні переконання відмовилися від нього.

           У відповідності до п. 70.2 ст. 70 Податкового кодексу України, у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків на кожну особу міститься наступна інформація:

- дата народження;

- місце народження;

- місце проживання;

- серія та номер свідоцтва про народження, паспорта (аналогічні дані іншого документа, що посвідчує особу), ким і коли виданий.

          Згідно пункту 70.7 Податкового кодексу України, у разі зміни будь якої інформації з переліченого вище, громадянин повинен повідомити про це орган ДПС.

          Переважна більшість громадян навіть не здогадується про те, що коли змінюється місце проживання, прізвище чи документи, що посвідчують особу, вони повинні повідомити про це податкову службу. Нажаль незнання законів не звільняє від відповідальності за їх порушення, встановленою пунктом 70.5 Податкового кодексу України.

            Фізична особа повинна у місячний термін з дня виникнення змін подати до податкової служби заяву за формою 5ДР, яку можна отримати у Центрі обслуговування платників Козельщинської ДПІ ГУ у Полтавській області.