Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

БУДЬ СВІДОМИМ – ОТРИМУЙ ДОВІДКУ ОНЛАЙН! (Кременчуцьке управління)

09.04.2020

З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19 Кременчуцьке управління наполегливо рекомендує  платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби.

Якщо під час карантину необхідно отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів, що надається відповідно до Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 вересня 2018 року за номером 1102/32554 (далі – Довідка), то це питання можливо вирішити дистанційно.

Довідка формується за відсутності у платника за даними інформаційно - телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок), та/або іншої заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Заява подається платником в електронній формі – на адресу уповноваженого органу через приватну частину Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua.

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється виключно після ідентифікації особи із використанням кваліфікованого електронного підпису.

         Створити та надіслати Заяву можливо у меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету шляхом вибору відповідної електронної форми документа.

Довідку в електронній формі платник отримує також у приватній частині Електронного кабінету.

У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платника слід звернутись до служби підтримки за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/.

Будьте соціально відповідальними, бережіть себе та близьких, користуйтеся електронними сервісами ДПС.

Кременчуцьке управління Головного управління

                                                                                                               ДПС у Полтавській області