Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Аналіз надання адміністративних послуг за 1 квартал 2020 року. (Лубенське управління)

10.04.2020

За 1-й квартал 2020 року Центри обслуговування платників (далі ЦОП) 7 державних податкових інспекцій Лубенського управління Головного управління ДПС у Полтавській області відвідало 32913 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Персоналом ЦОП в звітному періоді надано 6853 адміністративні послуги.

Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 2041 фізична особа, 23 громадянина звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Надано 2566 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Також, фахівці Центрів обслуговування платників зареєстрували 369 платників єдиного податку та надали 725 витягів з реєстру платників єдиного податку, видали 173 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів та 19 довідок про доходи. У 1-му кварталі 2020 року було зареєстровано 359 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та книг обліку доходів і витрат, які ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, 285 книг обліку розрахункових операцій та 81 розрахункову книжку. Зареєстрували 156 реєстраторів розрахункових операцій.

За вказаний період часу було включено 9 та перереєстровано 12 неприбуткових підприємств (установ, організацій) у Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

Опрацьовано 26 звернень від юридичних та фізичних осіб щодо підтвердження статусу податкового резидента України.

Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДПС.

До послуг платників - комп’ютера, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

 

СЛУЖБА УКРАЇНИ Лубенське управління

ГУ ДПС у Полтавській області