Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За березень 2020 року плата за землю господарюючим суб’єктам не нараховується і не сплачується. (Миргородське управління)

06.04.2020

Звільнення не поширюється на фізичних осіб  - громадян, не суб’єктів підприємницької діяльності, оскільки норми, які вносяться Законом України від 17.03.2020 № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)» )», нещодавно прийнятого Верховною Радою України для підтримки бізнесу під час пандемії, передбачають, що звільнення стосується лише ділянок, які використовуються у господарській діяльності СГД.

Отже, не нараховується і не сплачується за березень 2020 року плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовується ними в господарській діяльності.

Податкові декларації з плати за землю на 2020 рік вже подані платниками податків. Однак, для зменшення податкових зобов’язань з плати за землю платники мають право подати уточнюючу податкову декларацію, в які відобразити зміни податкового зобов’язання зі сплати плати за землю за відповідні місяці. Таким чином, зменшення податкових зобов’язань  по платі за землю за березень 2020 року для юридичних осіб буде здійснюватися виключно шляхом подання платниками податку уточнюючих податкових декларацій.

Миргородське управління ГУ ДПС у Полтавській області