Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бюджетні рахунки

2019 рік

 

Реєстр рахунків відкритих на ім'я Головного управління ДПС у Полтавській області для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, у зв’язку із застосуванням з початку 2020 року Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, з 01.01.2020 будуть введені в дію нові рахунки для зарахування:

 -         податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету,

 -         рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ,

 -         реалізації пального і спирту етилового,

 -         рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 Перелік рахунків, дія яких розпочнеться з 01.01.2020 року, буде розміщено на інформаційному ресурсі ГУ ДПС у Полтавській області у рубриці «Бюджетні рахунки».
Зміна реквізитів рахунків для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 

 Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що з 1-го жовтня 2019 року функціонуватимуть нові рахунки 3719 за стандартом IBAN в АС «Є-Казна Доходи» для сплати єдиного внеску, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню єдиного внеску, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві спливає 30-го вересня 2019 року.

Починаючи з 1-го жовтня 2019 року кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню єдиного внеску, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Рахунки

****************************************************************************************************

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що на виконання п. 3 постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснюватись Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Великобагачанський район

Гадяцький район

Глобинський район

Горішні Плавні

Гребінківський район

Диканський район

Зіньківський район

Карлівський район

Кобеляцький район

Козельщинський район

Котелевський район

Кременчук і Кременчуцький район

Лохвицький район

Лубенський район

Машівський район

Миргородський район

Новосанжарський район

Оржицький район

Пирятинський район

Полтава

Полтавський район

Решетилівський район

Семенівський район

Хорольський район

Чорнухинський район

Чутівський район

Шишацький район

 

 

ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що Державним казначейством України відкрито нові бюджетні рахунки з обліку надходжень до державного бюджету по платі за ліцензії на виробництво та на право торгівлі і зберігання пального. Дата введення в дію рахунків - 15.05.2019 року.

 Рахунки

ГУ Дфс звертає увагу, що з 02.05.2019 року функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ.

Рахунки

ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що з метою виконання вимог Бюджетного кодексу, Державним Казначейством України 10.01.2019 р. додатково відкриті бюджетні рахунки за кодом класифікації доходів бюджету 13010100 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування».

Рахунки

Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону "Про Державний бюджет України на 2019 рік", наказу Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 "Про бюджетну класифікацію" з 3 січня 2019 року Державним казначейством України відкриваються нові бюджетні рахунки.

Рахунки 

Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що з 3 січня 2019 року вводяться в дію рахунки для зарахування доходів до бюджетів об’єднаних територіальних громад, які набули повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулися у 2018 році, а саме:

 - Коломацька сільська об’єднана територіальна громада

 - Терешківська сільська об’єднана територіальна громада

 - Краснолуцька сільська об’єднана територіальна громада

 - Опішнянська селищна об’єднана територіальна громада

 - Чорнухинська селищна об’єднана територіальна громада

 Крім того повідомляємо, що у зв’язку з добровільним приєднанням Біленченківської сільської територіальної громади до Гадяцької міської територіальної громади рахунки для зарахування надходжень по Біленченківській сільській раді будуть закриті 2 січня 2019 року. Натомість, як для м. Гадяч, так і для Біленченківської сільської ради, будуть використовуватись рахунки, відкриті для м. Гадяч.

Рахунки_ОТГ_2019

*********************************************************************************************

 2018 рік

Реквізити рахунків для зарахування доходів до державного, місцевих бюджетів та бюджетів ОТГ в розрізі територіальних одиниць по Полтавській області, які вводяться в дію з 02.07.2018

З 02.07.2018 на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) будуть відкриті бюджетні рахунки для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів. При цьому, відповідні бюджетні рахунки, що були відкриті для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів в ГУ ДКСУ у Полтавській області (МФО 831019), з 02.07.2018 будуть закриті.