Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Анонс веб-конференції

опубліковано 26 січня 2022 о 10:18

До 1 вересня 2022 року громадяни України мають право задекларувати активи, з яких не були сплачені податки, та таким чином легалізувати їх. Ця можливість надана нормами Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

На разі – це одне з найактуальніших питань, про що свідчать численні запитання платників податків. Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це цивілізований спосіб легалізації доходів.

Велика кількість  платників податків вже отримали роз’яснення з даного питання, але запитання продовжують виникати. Тож, ви маєте змогу приєднатися до обговорення  теми: „Одноразове (спеціальне) добровільне декларування“ та отримати відповіді особисто від в.о. начальника   Головного управління ДПС у Полтавській області Андрія Якименка.

Веб-конференція відбудеться на базі Інформаційного агентства  «Новини Полтавщини» http://np.pl.ua    25 січня   2022 року з 14.00 до 15.00 години.

          Чекаємо ваших запитань!

 

 

 Головне  управління ДПС у Полтавській    області